Mayıs 20, 2022

Milli Takım Heyecanı Jokerbet TV’de!

UEFA Uluslar Ligi maçları kapsamında, B Ligi 4. Grup’ta bulunan Milli Takım’ımız, 3 Eylül Perşembe (Yarın) günü Macaristan ve 6 Eylül Pazar günü Sırbistan maçlarıyla sahalara dönüyor. Kasım 2019’dan bugüne pandemi arası nedeniyle maçlara çıkamamış olan tüm ulusal takımlar gibi, Türkiye de sahadan mahrum kalmıştı.

Seyircisiz oynanacak bu mücadelelerle birlikte, bir önceki UEFA Uluslar Ligi’nde yaşanan hazin tablonun tekrar yaşanmaması hedeflenmekte. Önceki turnuvada Rusya ve İsveç’le aynı grupta bulunan Türkiye, grupta sonuncu olmuş ve o dönemki sisteme göre küme düşmüştü. 2020 Avrupa Şampiyonası elemelerinde gösterdiği başarılı performansla birlikte Milli Takım’ın, bu turnuvada da olumlu sonuçlar elde edeceği öngörülüyor.

Milli Maçın Adresi Jokerbet TV

Avrupa Şampiyonası’na fantastik bir eleme turu sonucunda katılma hakkı elde eden Milli Takım, COVID19 salgını nedeniyle bu yıl turnuvayı oynayamadı ve ertelenen tarih olan 2021 yılında, tekrar en büyük ulusal takım sahnesine dönmüş olacak. Bu süreçte EURO2020 yayınları için muhteşem bir hazırlık sürecine giren Jokerbet TV ise, yaptığı milli maç konseptleriyle turnuvanın canlı maç izleme alanında yıldızı olma hedefindeydi. Şampiyona için hazırlanan tüm fırsatlar ve hazırlıkları tekrardan değerlendiren Jokerbet TV, Milli Takım’ın her mücadelesinde bu hazırlıkları kullanma kararını aldı. 2021’de ise bu hazırlıklara bambaşka opsiyonların da eklenmesi planlanıyor.

Milli maçlar için planlanan hazırlıklar arasında; Milli Takım’ın tarihteki önemli başarılar elde ettiği maçların özetleri, Milli Takım’ın turnuva geçmişindeki tüm istatistikler, milli maçlara dair görsel şölenler ve sitenin en yakın çalışma ortağı jokerbet127’deki muhteşem bonus fırsatları bulunmakta. Bu fırsatlar, pandemi nedeniyle Milli Takım heyecanından uzak kalmış olan seyircilere tekrardan sağlandı ve 2021’de daha da iyi bir hazırlıklar paketi yapmak için çalışmalara başlandı.

Türkiye ve tüm Avrupa’daki milli maçlar, jokerbettv31 ile tek tıkla istediğiniz her yerde sizlerle olacak. Ayrıca Android uygulaması sayesinde de, hiçbir kalite kaybı yaşamadan, cep telefonlarınızdan maç heyecanına dahil olabilirsiniz.