Mayıs 20, 2022

NBA Heyecanı Jokerbet TV’de!

basketbolun-devleri-jokerbet-tvde

Basketbolun en büyük organizasyonu olan NBA’de, Orlando’da oynanan sezonu kalan maçları tamamlandı. Yeni formatta play-off şansı olan takımlar, Orlando’daki ESPN Spor Merkezi’nde sezonun kalan eşleşmelerinin bir bölümünü oynadı. Oynanan maçlar sonucunda play-offa kalan ekipler belli oldu ve maçlar bu hafta itibariyle start aldı.

NBA Play-Off’larında eşleşmeler şu şekilde:

Batı Konferansı:

Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers (1-1)

Houston Rockets – Oklahoma City Thunders (2-0)

Denver Nuggets – Utah Jazz (1-1)

Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks (1-1)

Doğu Konferansı:

Milwaukee Bucks – Orlando Magic (1-1)

Indiana Pacers – Miami Heat (0-2)

Boston Celtics – Philadelphia 76ers (2-0)

Toronto Raptors – Brooklyn Nets (2-0)

Basketbol Heyecanı Jokerbet TV’de!

Basketbolun en popüler ligi olan NBA’de maçlar, Amerika’nın en doğusundaki Orlando’da olması nedeniyle artık daha da erken. Bu durum da, maçların ülkemizde daha da çok izleneceğine bir işaret olarak görülebilir. Türkiye çapında da büyük bir popülerliğe sahip olan NBA’in, erken saatlerde izleyici karşısına çıkmasıyla; futbolda olduğu gibi basketbol yayınında da canlı maç izleme sitelerine önemli bir rağbet yaşanacaktır.

Maç izleme konusunda hiçbir şekilde kafa karışıklığı yaşamamak adına, futboldaki tercihiniz Jokerbet TV‘yi basketbolda da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Basketbola dair tüm istatistikler ve maç özetlerinin de tek bir tıkla bulunabileceği jokerbettv31’de; kesintisiz, HD ve reklamlara boğulmayan bir yayın deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca sitenin en yakın çalışma ortağı olan jokerbet111’de de, maç keyfiniz devam ederken anında bahis yapabilme imkanı sizlerle olacak.

Ayrıca Jokerbet TV‘nin Android uygulamasını cep telefonlarınıza indirerek, web sitesinde sağlanan tüm özellikleri mobil ortamda da kullanabilirsiniz. Kesintisiz, HD ve reklamların havada uçuşmadığı bir basketbol deneyimi için Jokerbet TV hizmetinizde.