Mayıs 20, 2022

UEFA Avrupa Ligi Jokerbet TV’de!

Avrupa’nın iki numaralı kupası UEFA Avrupa Ligi, uzun süreli koronavirüs arasının ardından futbol severlerin huzuruna çıkmaya hazırlanıyor. Aylarca oynanamayan bu büyük kupada pek çok sürpriz ve hüznün aynı anda yaşanması muhtemel. Avrupa’nın dev ekiplerinin birbirleriyle tek maç üzerinden oynayacağı ve Almanya’nın en önemli stadyumlarında oynanacak bu sekizli final turnuvasını hiçbir futbol aşığı kaçırmayacaktır.

Futbolun zirve organizasyonlarından olan UEFA Avrupa Ligi’nde bu hafta oynanacak çeyrek final maçlarının fikstürü şu şekilde:

10 Ağustos Pazartesi: 

22.00 Inter – Bayer Leverkusen

22.00 Manchester United – Kopenhag

11 Ağustos Salı:

22.00 Wolverhampton – Sevilla

22.00 Shakhtar Donetsk – Basel

Tek maçlı eliminasyon sisteminde oynanacak bu maçların galipleri, yalnızca 4 gün sonra yarı final maçlarıyla turnuvaya devam edecekler.

Avrupa Futbolunun Adresi Jokerbet TV

Birbirinden zorlu ve zevkli geçecek bu eşleşmeleri izleneceği adres olarak Jokerbet TV sizleri bekliyor. Kesintisiz ve HD yayın performansını, reklamsız görüntüleriyle birleştiren jokerbettv31; canlı maç izle sitelerinde en iyi olma iddiasını korumaya devam ediyor. Bu iddiayı korumasının nedeni ise, Jokerbet TV’nin sadece bir canlı maç izleme sitesi olmayışıdır.

Jokerbet TV’de maç izleme keyfinizi sürdürürken; bir yandan maçların geçmiş ve maç içi istatistiklerini takip edebilirsiniz. Ayrıca Jokerbet TV’nin en yakın çözüm ortağı jokerbet105 ile de izlediğiniz ya da aynı saatte oynanan tüm maçlara bahis oynama şansını sağlıyor. Hem de izlediğiniz maçta hiçbir şekilde donma ya da kapanma yaşanmadan bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Android’de Maç Keyfi Jokerbet TV’de!

Jokerbet TV‘nin web sitesi jokerbettv31’de izlediğiniz tüm heyecanlı UEFA Avrupa Ligi maçlarını, Jokerbet TV’nin Android uygulamasından da takip edebilirsiniz. İstediğiniz her yerde maç izleme keyfi yaşayabileceğiniz Jokerbet TV Android ile, web sitesinde kullanılan tüm özellikleri kayıpsız olarak kullanabilirsiniz.

Çift maç oynanan çeyrek finalde, iki maçı aynı anda izlemek için hem Android hem web sitesini kullanabilir ve UEFA Avrupa Ligi heyecanını sonuna kadar yaşayabilirsiniz.